Upravit stránku

V centru OB CARE nabízíme širokou škálu zákroků z oblasti plastické chirurgie a estetické medicíny. Najdete nás v klidné části Prahy, v moderních prostorách OB kliniky pro léčbu obezity a metabolických onemocnění. Naše centrum je tak součástí špičkového lékařského zařízení s nadstandardním vybavením.

U nás možná nenajdete originální obrazy a luxusní sochy v čekárnách, zato se můžete spolehnout na výborné zázemí, prvotřídní techniku a jistotu naprostého bezpečí. Pečovat o vás budou lékařské špičky z různých oborů 24 hodin denně. 

Tým OBCARE

Každý den je tu pro vás tým špičkových odborníků

Díky tomu, že jsme součástí OB kliniky, jsme připraveni na jakýkoliv náročný zákrok i nenadálé situace. Chirurgická operace je přeci jenom zásah do organismu. Každý člověk je jiný, jinak reaguje na anestetika a mohou nastat nepředvídatelné komplikace. Díky špičkovému zázemí a lékařskému vybavení jsme však na všechno připraveni.

Klinika disponuje dvěma operačními sály, jednotkou intenzivní péče a moderním lůžkovým zařízením. Pracuje tu na 50 špičkových lékařských odborníků. A dohromady uděláme maximum, abyste u nás měli pohodlí, a abychom splnili vaše sny o zdraví a kráse.

Prvotřídní péče ve světovém měřítku

Lékaři nechodí do OB CARE pouze v rámci svého operačního plánu. Plastičtí chirurgové, anesteziolog, internista a další specialisté jsou tu pro vás každou hodinu, každý den.

Při jakémkoliv zákroku, i po něm, vás čeká výjimečná péče, jaká není leckdy běžná ani za hranicemi naší republiky. Soudíme tak podle desítek a stovek zahraničních klientů a pacientů, kteří k nám přijíždějí mnohdy z velké dálky. Nutno podotknout, že české zdravotnictví patří k evropské špičce a pro zahraniční klientelu (stejně jako pro tu českou) nabízí naše centrum prvotřídní péči za přijatelné ceny.

Na návštěvu vás zvou MUDr. Martin Skála a MUDr. Jakub Kníže

Naši specialisté vědí, jak udělat pacientky a pacienty spokojené sami se sebou. Od plastiky prsou, přes liposukce, až po operaci víček jsou vám naši chirurgové připraveni plnit sny.

MUDr. Jakub Kníže

Kam dál?

V OB CARE plníme do puntíku německé standardy kvality ISO 9001 společností TÜF SÜD.

V OB CARE plníme do puntíku německé standardy kvality ISO 9001 společností TÜF SÜD.

Pojďte dál a podívejte se, jak to u nás vypadá

O vaše zdraví, krásu a pohodlí pečuje na 50 lékařských odborníků

Tým OB CARE by nebyl úplný bez anestezioložky, internistky, specialistů na bariatrické zákroky, vrchních sester na ambulanci, lůžkovém oddělení i na sálech, a dokonce také customer manažerky, která se s největší pečlivostí stará o to, abyste se tu cítili více než dobře. Seznamte se proto i s dalšími odborníky: