Upravit stránku

Mgr. Hana Kárníková
hlavní sestra a vedoucí operačních sálů

Hana Kárníková je hlavní sestrou OB Kliniky a vedoucí operačních sálů. Má mnohaleté zkušenosti ze zdravotnických zařízení (Nemocnice s poliklinikou Brandýs nad Labem, Nemocnice Mělník, OB Klinika, Poliklinika Vysočany), kde pracovala na různých pozicích. Před nástupem na OB Kliniku pracovala pro skupinu MEDICON na pozici hlavní sestry a provozního manažera pro zdravotnická zařízení: Poliklinika Budějovická, Poliklinika Vysočany, Poliklinika Zelený Pruh a Centrum pro nemoci prsu Zahradní město. Má osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecná sestra a porodní asistentka, k výkonu perioperační péče specializace v oboru chirurgie, gynekologie a sterilizace.

Gabriela Odehnalová
vrchní sestra lůžkového oddělení

„Jsem ráda součástí týmu, který má společný cíl a to spokojenost klienta. Plastická chirurgie sama o sobě je velmi zajímavý obor, ve kterém se klientovi plní sny.“

Gabriela Odehnalová, Dis.
vrchní sestra lůžka

Gabriela Odehnalová se oboru bariatrie a plastické chirurgie věnuje již 6 let. Pozici vrchní sestry lůžka na naší klinice zastává již od roku 2009, kde zodpovídá za lůžkové oddělení a JIP. Vede tým sester a pomocného personálu a organizuje provoz. Gabriela je absolventkou na Střední zdravotnické školy a Vyšší zdravotnické školy v Brně. Po ukončení studia byla součástí týmu v Masarykově onkologickém ústavu v Brně a poté ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně. Snaží se, aby klientům byla podána ta nejkvalitnější péče v příjemném prostředí. Pravidelně také absolvuje odborné semináře v rámci celoživotního vzdělávání sester. Je držitelkou osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu.

Zuzana Játiová
staniční sestra ambulance

Zuzana Játiová působí na OB Care klinice od roku 2016. Začínala jako lůžková sestra, poté se přesunula na ambulantní část, kde je nyní staniční sestrou. Zodpovídá za chod mezioborových ambulancí, jako např. chirurgické, interní, plastické, ortopedické. Je absolventkou Střední zdravotnické školy v Šumperku a Vyšší zdravotnické školy v Brně. Po dokončení studia pracovala na chirurgii, po přestěhování do Prahy nastoupila do Fakultní vojenské nemocnice na ortopedické oddělení.Pravidelně absolvuje odborné semináře. Je držitelkou těchto osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, masérka pro sportovní a rekondiční masáže.