Upravit stránku

Kdy jindy, když ne teď. S kým jiným, když ne s námi. Po roce tu pro vás opět máme oblíbenou akci na zvětšení prsou silikonovými implantáty značky Mentor. Operace za akční cenu musí proběhnout v čase 5. – 8. listopadu 2018 (5. a 8. 11. už je bohužel plno!) a cena je 61 900,- za kulaté a 71 900,- Kč za anatomické implantáty ve velikosti dle svého výběru. Cena je konečná, nebudete muset platit nic navíc.

Kompletní balíček zahrnuje

  • konzultaci s plastickým chirurgem
  • předoperační vyšetření (možné vč. ultrazvuku prsou u žen do 40 let)
  • kulaté nebo anatomické implantáty
  • celkovou anestézii a medikaci
  • jednodenní hospitalizaci
  • elastickou podprsenku
Zvětšení prsou - levněji už to nejde

Máme jen několik operačních termínů

Jen málokdy se naskytne taková příležitost splnit si svůj sen s tak špičkovými implantáty. Prsní implantáty MENTOR® jako jedny z mála splňují nejpřísnější nároky na kvalitu a bezpečnost a je u nich prokázán nejnižší výskyt pooperačních komplikací. Vaše nejčastější otázky jsme se pokusili přehledně zodpovědět. S těmi dalšími se na nás neváhejte obrátit.

Operační termíny pro Mentor Week

MUDr. Martin Skála 5. 11., 6. 11., 7. 11., 8. 11. (5. a 8. 11. už je obsazeno)

MUDr. Martin Skála

„Prsní implantáty nám změnily život,“ shodují se pacientky

Přečtěte si dopis naší klientky Laury, která si dopřála zvětšení prsou implantáty Mentor. Mimo jiné v něm píše, jak si jako laik vybrala mezi klinikami plastické chirurgie.

Lenka se zde s vámi dělí o svůj příběh. Její cesta vedla od stydlivých triček ke krku až ke spokojenosti a zdravé ženskosti. Bezplatná konzultace ji přesvědčila a za měsíc už se těšila z výsledku.

Přirozenost a dlouhodobý efekt implantátů Mentor

Inspirací anatomických implantátů MENTOR je linie pevných mladistvých prsou. Je pro ně proto charakteristické umístění bradavky a také plnost objemu jak ve spodním, tak v horním kvadrantu, což je dáno právě výškou projekce.

Aby byl nový vzhled prsou co nejdéle stabilní, jsou anatomické implantáty MENTOR plněny speciálním patentovaným MemoryGelem® „s pamětí" s označením FORM-STABLE GEL, který si v těle zachovává stále stejně přirozený tvar. A to dlouhodobě, při těhotenství i po kojení. Přesvědčete se v našem článku, nebo přímo na vlastní kůži.

Objednejte se na konzultaci a zamluvte si termín v rámci Mentor week

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.