Upravit stránku

Kdy jindy, když ne teď. S kým jiným, když ne s námi. Po roce tu pro vás opět máme oblíbenou akci na zvětšení prsou silikonovými implantáty značky Mentor. Operace za akční cenu musí proběhnout v čase 5. – 8. listopadu 2018 a cena je 61 900,- za kulaté a 71 900,- Kč za anatomické implantáty ve velikosti dle svého výběru. Cena je konečná, nebudete muset platit nic navíc.

Kompletní balíček zahrnuje

  • konzultaci s plastickým chirurgem
  • předoperační vyšetření (možné vč. ultrazvuku prsou u žen do 40 let)
  • kulaté nebo anatomické implantáty
  • celkovou anestézii a medikaci
  • jednodenní hospitalizaci
  • elastickou podprsenku
Zvětšení prsou - levněji už to nejde

Máme jen několik operačních termínů

Jen málokdy se naskytne taková příležitost splnit si svůj sen s tak špičkovými implantáty. Prsní implantáty MENTOR® jako jedny z mála splňují nejpřísnější nároky na kvalitu a bezpečnost a je u nich prokázán nejnižší výskyt pooperačních komplikací. Vaše nejčastější otázky jsme se pokusili přehledně zodpovědět. S těmi dalšími se na nás neváhejte obrátit.

Operační termíny pro Mentor Week

MUDr. Martin Skála 5. 11., 6. 11., 7. 11., 8. 11.

MUDr. Martin Skála

„Prsní implantáty nám změnily život,“ shodují se pacientky

Přečtěte si dopis naší klientky Laury, která si dopřála zvětšení prsou implantáty Mentor. Mimo jiné v něm píše, jak si jako laik vybrala mezi klinikami plastické chirurgie.

Lenka se zde s vámi dělí o svůj příběh. Její cesta vedla od stydlivých triček ke krku až ke spokojenosti a zdravé ženskosti. Bezplatná konzultace ji přesvědčila a za měsíc už se těšila z výsledku.

Přirozenost a dlouhodobý efekt implantátů Mentor

Inspirací anatomických implantátů MENTOR je linie pevných mladistvých prsou. Je pro ně proto charakteristické umístění bradavky a také plnost objemu jak ve spodním, tak v horním kvadrantu, což je dáno právě výškou projekce.

Aby byl nový vzhled prsou co nejdéle stabilní, jsou anatomické implantáty MENTOR plněny speciálním patentovaným MemoryGelem® „s pamětí" s označením FORM-STABLE GEL, který si v těle zachovává stále stejně přirozený tvar. A to dlouhodobě, při těhotenství i po kojení. Přesvědčete se v našem článku, nebo přímo na vlastní kůži.

Objednejte se na konzultaci a zamluvte si termín v rámci Mentor week

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.