Upravit stránku

„Nikdy jsem neměla velká prsa, ale byla plná a měla pěkný tvar. Po svém prvním porodu a následném kojení má prsa nebyla zdaleka tak jako dřív, a proto jsem se bez dlouhého váhání rozhodla podstoupit operaci prsou. Klinik, které nabízejí plastickou chirurgii je dnes velké množství, a jak se má laik jako já správně rozhodnout?”

Dopis paní Laury začíná otázkou, kterou si klade většina našich klientek. Přečtěte si, s jakou odezvou se setkala u nás v OBCARE.

Příběh Laury o zvětšení prsou s implantáty Mentor

Chtěla jsem ujištění, že vše proběhne bez komplikací. Proto jsem si vybrala „klasické”, ale nadstandardním nemocničním zařízení OB CARE.

„Důležitá pro mě byla cena za operaci. Hlavním kritériem však byl přístup personálu, plastického chirurga, a především zázemí kliniky, její vybavení a ujištění mě samotné jako matky, že se během operace nic nestane, proberu se a vše proběhne bez komplikací. To asi znají všechny novopečené maminky.

Dlouho jsem váhala s výběrem kliniky a procházela nabídky mnoha zařízení. Po pečlivém uvážení jsem se rozhodla pro kliniku OB Care v Praze. Jako jedna z mála klinik na mě dělá dojem „klasického“, ale nadstandardního nemocničního zařízení.

Termín konzultace jsem dostala během několika dní a vyrazila jsem. Konzultace zabrala asi půl hodiny, kde jsme probrali všechny mé dotazy. A že jich bylo! První informační materiály o operaci a implantátech jsem dostala už v emailu předtím, než jsem vyrazila do Prahy. Mohla jsem se tudíž dobře připravit a věděla jsem, na co se zeptat.”

„Po konzultaci s doktorem Martinem Skálou jsme zvolili variantu úměrnou mě postavě a přirozenému tvaru (kapkovitý tvar). Chtěla jsem, aby byla prsa po operaci více přirozená. Přeci jen mám malou a hubenou postavu. Zvolili jsme implantáty Mentor. Důvodem, proč jsem zvolila právě tuto značku, jsou jejich více než 30leté zkušenosti s výrobou implantátů. A hlavně jejich studie prokazující nejméně pooperačních komplikací a problémů. Bezpečnost moje i materiálu, který si nechám vložit do těla, je pro mě totiž na prvním místě! O tom, že se jedná o kvalitní implantát mě přesvědčil i bonusový program (záruka na kvalitu), kdy firma garantuje případné odškodnění u různých typů možných komplikací.

V rámci předoperačního vyšetření se dělal i ultrazvuk prsou. Nikdy předtím jsem na podobném vyšetření nebyla a měla jsem z toho trochu strach. OB Care klinika toto vyšetření nabízí v rámci komplexní péče. Tím mě opět přesvědčili, že jsem si vybrala správné zařízení. Pan doktor mi během konzultace vysvětlil, že musíme vědět na 100 %, že jsou prsa v pořádku bez jakékoli bulky či nádoru. I mé přesvědčení, že jsem příliš mladá na toto vyšetření nebo hrozbu rakoviny mi bylo vyvráceno. Naštěstí bylo vše v pořádku a mohla jsem se těšit na operaci.”

> pokračovat ve čtení

Zvolila jsem značku implantátů Mentor. Bezpečnost moje i materiálu, který si nechám vložit do těla, je pro mě totiž na prvním místě! 

Podívejte se na fotky před a po zákroku

„Na operaci jsem vyrazila o den dřív, protože nástup na kliniku byl v 7:30 ráno. Na recepci mě uvítala asistentka, která mi vše vysvětlila a uklidnila, že se nemusím ničeho bát. Už jsem ji znala z konzultace, a tak to bylo o něco příjemnější vidět zase známý obličej. Ač jsem toho na ten den moc nenaspala.

Zaplatila jsem za zákrok, podepsaly jsme souhlasy s operačním výkonem a anestezií a vyrazily na předoperační konzultaci s panem doktorem Skálou. Vše jsme si potvrdili, dostala jsem kompresní prádlo a už mě vedla slečna asistentka na pokoj. Všechno bylo čisté, upravené, nikde ani smítko. operační prádlo a punčochy už byly připravené na posteli, hned jsem se mohla převléknout a nachystat. Vše bylo v ceně a nachystané tak, jak řekli, a to pro mě bylo také důležité a uklidňující.”

„Operace díky profesionální práci pana doktora Skály a celého jeho týmu proběhla v pořádku a bez komplikaci. Musím pochválit i nadstandardní přístup celého personálu od začátku až do konce. Všichni byli velmi milí, ochotní a cítila jsem, že jim na mě jako na klientovi záleží.

Tímto bych OB Care kliniku všem z vlastní zkušenosti vřele doporučila.”