Upravit stránku

V létě je příliš teplo, než abyste skrývali tvář za hřívou svých vlasů. A proč ji vlastně schovávat? Pokud vás trápí drobné nedostatky, vrásky, nebo povolené kontury pleti, pak pro vás máme zajímavou nabídku.

Ve středu 20. července máme opět volný termín v lokálu. To znamená, že tento den jsme vyhradili pouze ambulantním zákrokům v lokální anestezii. Můžete si tak dopřát například oblíbené dermální výplně, aplikaci botulotoxinu, nebo například plastiku uší, protože trápení svých malých dětí je nejvhodnější vyřešit o prázdninách, kdy ještě nechodí do školy.

Omlazení obličeje Silhouette nitěmi od 11.000 Kč

A co víc, jen v tento den – 20. července, si můžete dopřát lifting obličeje pomocí Silhouette nití za mimořádně sníženou cenu:

  • 2 ks Silhouette nití za 11 000,-
  • 4 ks Silhouette nití za 18 000,-

Mini invazivní metoda Silhouette Lift je založená na speciální fixační technice, která zaručuje dlouhodobé vynikající výsledky, za cenu jen několikaminutového bezbolestného ošetření v lokální anestezii. Při Silhouette Lift používáme speciální BIO vlákna – nitě, která se postupně vstřebají, vytvoří kolagenovou síť a vypnou pokožku na více než rok a půl. Tento zákrok je vhodný zvláště pro ženy a muže kolem třicítky, kdy ještě není ta správná doba na plastickou operaci - přečtěte si více o tomto zákroku.

20. červenec - volný termín na ambulantní zákroky

Nepropásněte 20. červenec v lokále. Rezervujte si svůj zákrok