Upravit stránku

Operaci jsem měla před 4 měsíci. Velmi se mi líbil celý přístup ke mně jako pacientovi během mého pobytu na klinice. Všechny mé dotazy byly okamžitě zodpovězeny a probrány dále. Hlavně bych chtěla poděkovat panu doktorovi Skálovi za jeho profesionalitu a lidskost po celou dobu na klinice. Jelikož toto chování bývá od doktorů k pacientkám zřídka kdy k vidění. A tento bod byl pro mne velmi důležitý.

Všichni zaměstnanci byli velmi milí, což bylo pro mne také velkým překvapením. OB Care klinika je čisté, moderní, prostorné pracoviště, kde je vše perfektně zorganizováno. Pokud bych měla oznámkovat na stupnici od jedné do deseti, udělila bych známku deset s hvězdičkou. Nic bych neměnila. Byla jsem velmi spokojená s výběrem. Byla jsem tak spokojená, že se to nedá ani popsat slovy. Nyní při pohledu do zrcadla jsem opravdu nadšená.

Takže dámy, pokud přemýšlíte o plastické operaci, neváhejte a kontaktujte OB Care. Budete tu v rukou profesionálů a s lidmi, kteří na vás budou příjemní a podrží vás, když bude potřeba.“ 

Anna,
Spokojená klientka

Ukázka výsledku zmenšení prsou před a po zákroku

Ukázka výsledku zmenšení prsou před a po zákroku