Upravit stránku
Kolegyně Jana pracuje u nás v OB CARE déle než dva roky. Má na starosti české i německé klienty, kteří u nás podstupují kosmetické operace. Ti se jí velmi často ptají, zda už nějakou operaci podstoupila. A teď může říct, že ano!

Jana: V prosinci 2017 jsem podstoupila operaci horních víček

„Podle doktora Skály byl již tento zákrok potřeba, pokles kůže byl velký a omezoval i pohyb víček. Popravdě jsem oční stíny nepoužívala už několik let – nešlo to. 

Vzhledem k tomu, že jsem dennodenně v kontaktu jak s lékařem a s personálem kliniky, tak i se spokojenými pacienty, kteří zde tyto zákroky často absolvují, byla jsem téměř bez obav.

Před operací víček
Před operací víček
Před operací víček
„Během konzultace si doktor osahal danou oblast, zákrok upřesnil a popsal postup operace do detailu. Svým jednáním a lidským přístupem během osobního setkání umí doktor Skála uklidnit pacienty. Mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Všechny mé zvídavé otázky zodpověděl dopodrobna a velmi ochotně.”

„Během samotné operace jsem necítila žádnou bolest, ač se zákrok běžně provádí v lokální anestézii. Trochu nepříjemná byla pouze injekce pro znecitlivění, aplikována pod kůži víček. Ani po zákroku nenastaly žádné komplikace.

Komunikace s lékařem i s personálem na sále byla jasná, srozumitelná a vše proběhlo profesionálně a dle domluvy.”

 • Aplikace lokálního znecitlivění do horních víček
  Aplikace lokálního znecitlivění do horních víček
 • Průběh plastické operace víček doktora Skály a jeho asistentky na sále
  Průběh plastické operace víček doktora Skály a jeho asistentky na sále
 • Doktor Skála při nákresu horních víček před operací
  Doktor Skála při nákresu horních víček před operací
 • Příprava doktora na samotném operačním sále
  Příprava doktora na samotném operačním sále

Oblast kolem očí viditelně omládla a s ní i celá tvář

„Po operaci byla jizva přelepena náplastí a po týdnu včetně stehů odstraněna. Jizvy jsou opravdu perfektně skryté v přirozeném ohybu víček a nejsou vidět. Pocitově se ulevilo i očím.

Následující noc doporučuji spát v polosedě a hodně oblast očí ledovat. Je dobré si předem připravit gelovou masku na oči a nechat ji v mrazáku pro následné použití ihned po operaci. Zamezí se tak otokům a možným modřinám.”

„S výsledkem jsem maximálně spokojena, oblast kolem očí viditelně omládla a s ní i celá tvář, což jsem v mém věku uvítala😊 I mnoho mých známých mi potvrdilo, že je výsledek nádherný, viditelný a již na mé doporučení navštívilo OB CARE a Dr. Skálu a podstoupilo operaci.

Zákrok byl proveden opravdu profesionálně a mohu jak OB CARE, tak hlavně Dr. Martina Skálu jen doporučit. 

Pomalu začínám přemýšlet o dalším zákroku u Dr. Skály. Takže stoprocentní spokojenost!”

Podívejte se na výsledek

 • Týden po operaci víček
 • Půl roku po operaci víček
 • Půl roku po operaci víček
 • Týden po operaci víček