Upravit stránku
Příběh paní Petry z Prahy začal v polovině roku 2012.
„Právě jsem oslavila čtyřicáté narozeniny a končila mateřskou dovolenou se třetím dítětem. Uspěchané období, stres a dlouhodobé kojení se bohužel podepsalo na mé postavě a především na prsou. Měla jsem nadváhu a povislá prsa. Toužila jsem mít krásné a sexy tělo, na které bych mohla být hrdá a byla vnitřně spokojená. Cítila jsem, že musím něco udělat a změnit od základu svůj životní styl a rytmus. Letos v dubnu se mi splnil můj sen!“
vzpomíná paní Petra

Nějaký čas se paní Petra pokoušela zhubnout sama, bez pomoci odborníka. Změnila jídelníček, začala cvičit a doplnila používáním drahé kosmetiky. Očekávaný výsledek se ale nedostavil. Přišlo zklamání a ztráta motivace. Po několika neúspěšných pokusech zhubnout se od své kamarádky dozvěděla o společnosti OB FIT. Pod lékařským dohledem se paní Petře podařilo zhubnout na vysněnou hmotnost a díky dobře nastavenému režimu si ji trvale udržet.

První cíl byl splněn, zhubla jsem. Dostavil se pocit spokojenosti, ale především mi stouplo sebevědomí. Ke splnění mého snu už chyběl jen krůček. Úprava mých, dlouhodobým kojením, deformovaných prsou

říká paní Petra

Petra letos v dubnu podstoupila u odborného týmu plastické chirurgie OB CARE kliniky kosmetický zákrok. Operace se ujal MUDr. Martin Skála, hlavní plastický chirurg kliniky. "Zdravé sebevědomí se promítá do naší duševní kondice" říká MUDr. Skála. Petra si pořídila nové a velmi povedené poprsí, a jak sama dodává: "Je to taková moje malá tajná podprsenka."

Augmentace, neboli zvětšení prsou pomocí vhodně zvolených implantátů MOTIVA je rychlá metoda a prakticky už druhý den můžete odejít z kliniky domů. Dle průzkumů není s velikostí prsou spokojena každá pátá žena, a tak se není čemu divit, když Petra udělala rázný krok, a rozhodla se jednou pro vždy vyřešit své křivky pomocí chirurgického zákroku. Úprava tvaru prsou probíhá v celkové anestezii a stejně jako ostatní klienti i Petra absolvovala řadu vyšetření, která jsou běžnou součástí přípravy na každou plastickou operaci.

Vždy jsem si přála nosit hezké šaty. Můj oblíbený střih s volnými zády jsem si nikdy nemohla, vzhledem ke své postavě, dovolit. Teď si může užívat jakéhokoliv střihu a ráda sáhnu právě po pouzdrovém modelu. Mám svou vysněnou postavu a cítím se sama sebou. Jsem sama pro sebe a také pro své okolí atraktivní. Ostatně posuďte sami a prohlédněte si mé fotky.

usmívá se paní Petra