Upravit stránku
Labioplastika. Velmi citlivé téma. Řada žen si ani nedokáže představit o tom s někým mluvit. Jak by také ne. Většina dívek je od mala vychovávána k cudnosti a skromnosti. A přestože se doba mění, některá tabu stále zůstávají. Přesto přese všechno jsou tu ale lidé, kteří vás rádi vyslechnou a rádi vám podají pomocnou ruku. Jsou to profesionálové. Jejich povoláním je zkrášlovat, napravovat sebevědomí a léčit. Ti vás nebudou soudit. Naopak. Objektivně vám poradí, jak nejlépe řešit potíže způsobené nevyhovující velikostí a tvarem vnějších pohlavních orgánů.

 

Jen na malý okamžik seberte odvahu, budete za to vděčná po celý život

Labioplastika

V našem centru plastické chirurgie OB CARE provádí labioplastiku MUDr. Martin Skála doktorka Lucie Zárubová. Můžete si sama vybrat, zda vám bude příjemnější mluvit o svém delikátním problému se ženou, nebo se spolehnete na špičkového chirurga. Oba jsou odborníci a oba mají obrovské zkušenosti. Seberte proto na malý okamžik odvahu a udělejte první krok - objednejte se na konzultaci a zbavte se všech svých otazníků. A možná se zbavíte i všeho svého trápení. Naši lékaři si vždy velmi dobře uvědomují, jak velkou odvahu jste musela sebrat, než jste k nim přišla. A jak dlouho jste se možná rozhodovala. Rádi vám proto oplatí vaši důvěru vstřícností a respektem. A rádi vám odpoví například na to:

  • jak jsem na tom v porovnání s jinými ženami,
  • jak budou vaše intimní partie vypadat po zákroku,
  • jak vám pomůže labioplastika po fyzické stránce,
  • a jak se vám uleví psychicky.

Domluvte si konzultaci s našimi chirurgy

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak probíhá zákrok? Nebude mít operace vliv na citlivost pohlavních orgánů? Bolí to? Jsou jizvy viditelné? Za jak dlouho po operaci mohu mít pohlavní styk? Na tyto i další časté otázky vám naši specialisté rádi odpoví. Nebo si můžete odpovědi přečíst předem - v našem článku.

Příběh klientky Sophie

Ačkoliv opak by se mohl zdát pravdou, labioplastika je poměrně běžný zákrok. V našem centru OB CARE ho provádíme stále častěji. A jsme za to rádi, protože klientky od nás odchází spokojené a zdravé. Pomáháme jim odbourat zábrany v intimním životě a eliminovat funkční problémy. Důkazem je klientka Sophie, která k nám přijela na Labioplastiku až z Anglie. Přečtěte si její příběh.

Výraznější malé stydké pysky vadí z funkčního hlediska. Překáží při sportu i běžném nošení spodního prádla či plavek. Obtížnější bývá také osobní hygiena. Většinu žen však více trápí po psychické stránce. Zkrátka jim vzhled, velikost a tvar intimních partií snižuje pocit spokojenosti, sebevědomí a kazí potěšení z  milostného života. Vy však můžete všechny tyto obtíže vymazat jako mávnutím kouzelného proutku. Tak buďte do příštího léta fit. Podzim a zima je na podobný zákrok ideálním obdobím. Objednejte se na konzultaci a zjistěte své možnosti.

Odhodlejte se k prvnímu kroku. Objednejte se na konzultaci