Upravit stránku

Přiznejte se. Který se zákroků je ten, po němž už tak dlouho toužíte? Je to liposukce pro svůdné křivky? Botulotoxin pro mladistvou pleť bez vrásek? Augmentace pro sexy dekolt? Ať je to kterýkoliv z nich, nečekejte o nic déle. My v OB CARE rádi proměníme vaše sny ve skutečnost. A navrch přidáme bonus - konzultaci s odborníkem na výživu ZDARMA.

Podstupte v listopadu nebo prosinci zákrok dle vašeho výběru a získáte konzultaci s výživovým poradcem a analýzu jídelníčku ZDARMA. Na konzultaci se můžete objednat kdykoliv předtím.

Změříme vaši kondici a rozebereme váš jídelníček

V listopadu a prosinci potěšíme každého klienta, který u nás podstoupí zákrok, analýzou těla na přístroji In Body. Jedná se o jedinečnou pomůcku, s jejíž pomocí zjišťujeme poměr vody, tuku, svalové hmoty a dalších tkání ve vašem těle. Díky In Body zjistíte například:

  • v jaké jste kondici
  • jaký je váš index tělesné hmotnosti (neboli BMI)
  • rozložení tuku v těle
  • množství svalové hmoty v různých partiích
  • nutriční diagnózu (poměr proteinů, minerálů apod.)
  • poměr pasu k bokům atd.

Sundejte 2 mouchy jednou ranou

Nejenže od nás budete odcházet krásnější než kdykoliv předtím (díky vašemu vybranému zákroku).  Budete také vědět, jak do budoucnosti změnit svůj životní styl. Měření na přístroji In Body je jednoduché a rychlé (trvá jen několik málo sekund). Nemusíte se na něj nijak zvlášť připravovat. Stačí pouze 3 hodiny před měřením nepít, nejíst a necvičit. Pak si jen zujete boty, chytnete do dlaní dvě elektrody a měření může začít. Je to skoro jako zázrak. Zázračnější jsou ale především jasné a přesné informace, které se od nás dozvíte. Budete vědět co dělat, abyste se těšila dobrému zdraví, a aby se vyplnily vaše představy o kráse. Tak neváhejte, vyberte si zákrok a využijte této pozimní nabídky.

Objednejte se na vybraný zákrok v listopadu nebo prosinci. Získáte měření na přístroji In Body a analýzu jídelníčku zdarma