Upravit stránku

Ne všechny špíčky jdou odstranit cvičením nebo dietami a s liposukcí stačí jen zhruba jedna hodina v OB CARE a máte vystaráno. Tukové polštářky zmizí a po několika týdnech už se rýsuje krásná postava jako z magazínu.

A natrvalo! Nebo ne? Odsáté tukové buňky sice nenávratně zmizí, ale to neznamená, že se nemohou objevit nové. Ale to by bylo škoda! A proto, pokud si chcete dopřát liposukci, tak se odměňte i změnou jídelníčku. Nebo víte co? My odměníme vás!

Abyste získali 5% slevu a jídelníček zdarma, objednejte se na zákrok 26. listopadu nebo 10. prosince 2015. Na konzultaci pak můžete přijít kdykoliv.

Nikdy nebyla lepší chvíle na liposukci než právě teď

Počítejte s námi, kolikrát odpovíte ANO:

  1. Jste muž nebo žena ve věku 18 až 45 let?
  2. Trápí vás vzhled některé z problematických partií? (boky, stehna, paže, podbradek, kolena)
  3. Chcete najít šetrné, ale zároveň prokazatelně účinné řešení?
  4. Chcete podstoupit zákrok se slevou a ještě získat dárek?
  5. Chcete si co nejvíce usnadnit rekonvalescenci?

Pokud jste 5x odpověděli ANO, pak vás zcela jistě potěší nabídka na tumescenční liposukci v jednom z našich akčních termínů - 26. listopadu a 10. prosince. V tyto dny vám splníme sen o krásné postavě. A to se slevou 5 %. K tomu navíc získáte dárek v podobě jídelníčku na 3 týdny zdarma, abyste o Vánocích nepřibrali ani deko a cítili se do nového roku krásní jako nikdy předtím. A aby toho nebylo málo, výhodou podzimních zákroků je, že vám nebude tolik nepříjemné nosit po operaci kompresivní prádlo. Hravě ho schováte pod oblečení a nebudete se v něm potit. A budete připravení na příští léto v plavkách.

Které partie vám přidělávají vrásky? 
Vyberte si jeden ze zákroků s 5% slevou

S problematickými partiemi vám pomůže
duo našich zkušených operatérů

Objednejte se na liposukci s 5% slevou a jídelníčkem jako dárek. Akce platí pouze 26. listopadu a 10. prosince 2015, tak neváhejte!