Upravit stránku

Milé klientky, máme pro vás akční nabídku na lifting obličeje pomocí 3D kanylových nití. Oč jde? O metodu určenou pro ženy (i muže), které ještě nepotřebují chirurgický zákrok, ale zároveň by rády svou tvář omladily. Zákrok je neinvazivní, zcela nenáročný a probíhá ambulantně!

Co dokáží bio nitě?

Tento zákrok se stal doslova hitem u nás i ve světě! Biokompatibilní, vstřebatelné nitě totiž dokážou:

  • pozvednout tvář
  • vyhladit vrásky
  • celkově omladit obličej až o několik let

To všechno v rámci neinvazivního, ambulantního zákroku v lokální anestezii. Celý zákrok trvá zhruba 30-40 minut, není nijak náročný a má okamžitý efekt. 3D kanylové nitě navíc nepůsobí krátkodobě, ale vytvoří tzv. kolagenovou síť, která má omlazující efekt po několik měsíců.

Změna je přirozená a bude se vám líbit!

Změna po liftingu je naprosto přirozená. Zcela jistě se setkáte s reakcí, že vám to sluší, podobně jako naše klientka Petra, na jejíž hodnocení se můžete podívat na videu o liftingu obličeje pomocí 3D kanylových nití. Tak jako u Petry, tak i u vás ovšem nikdo nemusí vědět, že jste nějaký zákrok podstoupila. Efekt není výrazný a je jen na vás, zda prozradíte své tajemství, až se vás budou kolegové v práci ptát, jak to děláte, že vypadáte čím dál tím lépe.

Využijte akční ceny na lifting pomocí 3D nití. Objednejte se!