Upravit stránku
Naše milá Týna Halířová bude brzy maminkou, a proto bychom vám rádi představili její nástupkyni - novou customer care manažerku Terezu Cibulkovou. Abyste ji lépe poznali, pozvali jsme ji na malý rozhovor. Ale ještě lépe ji poznáte, když přijdete k nám na kliniku. Tereza se postará o vaše dokonalé pohodlí. Právě to je totiž její hlavní poslání u nás v OBCARE.

Co máš nejraději na své práci? Jaká část tě nejvíce baví? 

Velice ráda poznávám nové lidi, jelikož věřím, že skoro v každém člověku je něco zajímavého a zároveň něco, co se od něj můžeme naučit. Na kliniku k nám chodí lidé, kteří chtějí změnit svůj vzhled, což může přinášet určité obavy, jsem proto ráda, když se mi podaří je před zákrokem povzbudit a uklidnit, aby byli na zákrok připraveni jak fyzicky tak psychicky. Když vidím, že se lidé usmívají a jsou vděčni za moji pomoc, cítím, že moje práce má smysl. Další radost jsou potom fotky, které nám zasílají po zákroku. Je hezké vidět, když je člověk se sebou spokojený a je dobře, že existuje možnost zbavit se určitého mindráku. Říká se, že když je člověk spokojený se sebou, dělá spokojené i lidi kolem sebe a myslím, že to je pravda. 

Kdyby si nedělala tuto práci, co myslíš, že bys dělala jiného? 

Je to poměrně těžká otázka, protože mě zajímá hodně věcí. Vždy jsem obdivovala ženy, které byly dobré ve svém oboru, například investigativní novinářky, spisovatelky nebo dokumentaristky. Také jsem však věděla, že bych ráda zkombinovala cizí jazyky a komunikaci s lidmi. Myslím, že pokud vidím, že moje práce má nějaký smysl, dokážu najít radost skoro v každé práci. V mém dalším životě však plánuji být spisovatelkou, hodlám psát samozřejmě pouze bestsellery.

Kdyby sis měla vybrat nějaký zákrok, jaký by to byl? Byla jsi už někdy na nějaké plastické operaci? 

Ano, jednu operaci jsem měla již v poměrně útlém věku a to konkrétně ve druhé třídě základní školy. Jako dítě jsem měla opravdu velké odstáté uši, milovala jsem proto Disney pohádku o Dumbovi, malém slůňátku s velkýma ušima. V období mého dětství, kdy jsem vždy byla holka s největšíma ušima ve třídě mi Dumbo hodně pomáhal, identifikovala jsem se s ním. Naštěstí tenkrát mamka rozhodla, že se pro mě bude nejlepší si nechat uši přišít. Nyní žádnou další operaci neplánuji, ale člověk by nikdy neměl říkat nikdy.

Tereza Cibulková

Jak ráda odpočíváš po dlouhém dni?

Upřímně řečeno, nejsem žádná velká sportovkyně, ale moc ráda se procházím. Když jsem žila v Římě, nejradši jsem všude chodila pěšky. Dodnes je celodenní procházka Římem moje představa ideálně stráveného dne. Když však přijdu unavená z práce, pustím si hudbu, přečtu něco zajímavého, zajdu ven na víno, pustím si hezký film, zavolám rodině, prostě ráda dělám obyčejné věci s lidmi, které mám ráda. Pokud je venku hezky, dám si hudbu do sluchátek a vydám se objevovat neznámé kouty Prahy. Mám moc ráda moře, takže kdybych měla to štěstí a žila v jeho blízkosti, trávila bych většinu času tam. Taky ráda zajdu do hor a občas mám období, kdy se snažím docházet pravidelně do fitka.

Proč by si lidé měli vybrat kliniku OBCARE? 

Já bych si vybrala naši kliniku jednak pro její autentickou a přátelskou atmosféru a jednak pro lidi, kteří tu pracují. Doktoři, sestřičky a věřím, že i my z péče o zákazníky děláme vše, jak nejlépe umíme a záleží nám na spokojenosti všech, kteří v nás vloží svoji důvěru. Dalším rozhodujícím faktorem je také cena, která je vzhledem ke kvalitě zdejší péče opravdu výborná.