Upravit stránku

Milé klientky a milí klienti, máme radost, že vám můžeme představit naši novou kolegyni Michaelu Bogschovou. Míša nastupuje na pozici Customer Manager Assistant, což znamená, že bude mít na starosti spokojenost a pohodlí všech našich pacientů. Její doménou je však němčina, a proto bude v kontaktu především s německy mluvící klientelou. A to nejen tady u nás v OB CARE, ale také na sesterské OB Klinice, která se specializuje na bariatrické operace, a v agentuře MediCzech, která se věnuje zdravotnímu turismu.

Abyste mohli Míšu lépe poznat, připravili jsme si pro vás malý rozhovor.

Poznejte Míšu o trochu blíž

Proč jste se rozhodla pracovat pro OB CARE a MediCzech?

„Ze dvou důvodů. Za prvé je pro mě podstatné pracovat pro spolehlivou a stabilní společnost, a to pro mne klinika OB CARE dokonale splňuje. A za druhé je pro mě zvlášť důležité, aby se mi práce opravdu líbila. Jsem člověk, který rád komunikuje s lidmi a pomáhá druhým. V tomto ohledu se mohu na klinice a v agentuře opravdu realizovat. A v neposlední řadě, jako matka malé dcery, oceňuji vstřícnost mého zaměstnavatele, co se týče pracovních podmínek pro sladění mého pracovního a rodinného života.”

Michaela Bogschová

Jakým konkrétním činnostem se budete věnovat?

„V MediCzechu budu mít na starosti zpracovávání poptávek německy mluvících klientů pro bariatrickou a plastickou chirurgii. V OB CARE půjde o stejné kompetence pro plastickou chirurgii. Jedná se zejména o organizaci termínů konzultací, zákroků a operací pro tyto pacienty. Uvítání pacienta na klinice, doprovod k vyšetřením a konzultacím se specializovanými doktory, asistence a tlumočení při těchto setkáních. Jazyková asistence při hospitalizaci klienta na klinice, při vizitě doktorů, tlumočení požadavků klienta během jeho pobytu na klinice a propuštění klienta z klinické péče.”

Kdy se s vámi mohou pacienti potkat?

„Mohou mě vidět přímo na klinice OB CARE, kde doprovázím německy mluvící klienty, buď přímo na recepci, kde si klienty vyzvedávám, vedu je na různá vyšetření po klinice (interna, odběry, chirurgie, gastroenterologie, plastika) nebo na lůžkovém oddělení,

kde se zúčastňuji konzultací a vizity lékařů po zákroku. Překládám klientům jednotlivé konzultace a instrukce, jak je třeba po zákroku o sebe pečovat, případně jaký stravovací režim je třeba si osvojit.”

Jak jste se dostala k němčině?

„Žila jsem 5 let v Německu. Studovala jsem na Univerzitě Bayreuth a následně pracovala v menší společnosti, která zprostředkovávala zájezdy turistů z Čech a Slovenska do německých destinací. V roce 2003 jsem se přestěhovala do Prahy, kde žiju s celou svou rodinou.”

Pracovala jste už na obdobné pozici?

„Pracovala jsem v klientském servisu, logistice, administrativě a taky samostatně jako realitní makléřka. Všechny tyto pracovní zkušenosti a jazyková výbava mi poskytly výborný základ pro práci s německy mluvící klientelou na naší klinice.”

Jak ve volném čase relaxujete?

„Svůj volný čas trávím nejvíce s rodinou. Ráda se scházím s přáteli na dobré jídlo nebo sklenku vína. Miluju jazzové koncerty a zajímavé kulturní akce. Dříve jsem hodně cestovala, teď je to trochu omezenější kvůli malému dítěti, ale věřím, že již brzy podnikneme nějaký větší rodinný výlet do zahraničí. V posledním čase mi taky sport poskytuje dobrou příležitost k oddechu po náročném pracovním dni. Když mám čas, ráda si jdu zaběhat.”

Zvolila byste operaci na klinice OB CARE?

„V zásadě ano. Díky práci na klinice mám výbornou příležitost vidět, jak skvěle naši lékaři pracují a jak profesionálně je celá klinika organizována. Právě teď o žádné operaci neuvažuji. Během několika let ale může být tahle otázka samozřejmě aktuální. Pak již budu vědět, kde jsem v dobrých rukou.”