Upravit stránku

V centru OB CARE nabízíme širokou škálu zákroků z oblasti plastické chirurgie a estetické medicíny. Najdete nás v klidné části Prahy, v moderních prostorách OB kliniky pro léčbu obezity a metabolických onemocnění. Naše centrum je tak součástí špičkového lékařského zařízení s nadstandardním vybavením. U nás možná nenajdete originální obrazy a luxusní sochy v čekárnách. Za to se ale můžete spolehnout na výborné zázemí, prvotřídní techniku a jistotu naprostého bezpečí. Pečovat o vás budou lékařské špičky z různých oborů 24 hodin denně

Projděte se po chodbách centra OB CARE
a nahlédněte do všech jeho koutů

Díky tomu, že jsme součástí OB kliniky, jsme připraveni na jakýkoliv náročný zákrok i nenadálé situace. Chirurgická operace je přeci jenom zásah do organismu. Každý člověk je jiný, jinak reaguje na anestetika a mohou nastat nepředvídatelné komplikace. Díky špičkovému zázemí a lékařskému vybavení jsme však na všechno připraveni. Klinika disponuje dvěma operačními sály, jednotkou intenzivní péče a moderním lůžkovým zařízením. Pracuje tu na 50 špičkových lékařských odborníků. A dohromady uděláme maximum, abyste u nás měli pohodlí, a abychom splnili vaše sny o zdraví a kráse.

 

Lékaři nechodí do OB CARE pouze v rámci svého operačního plánu. Plastičtí chirurgové, anesteziolog, internista a další specialisté jsou tu pro vás každou hodinu, každý den. Při jakémkoliv zákroku i po něm vás čeká výjimečná péče, jaká není leckdy běžná ani za hranicemi naší republiky. Soudíme tak podle desítek a stovek zahraničních klientů a pacientů, kteří k nám přijíždějí mnohdy z velké dálky. Nutno podotknout, že české zdravotnictví patří k evropské špičce a pro zahraniční klientelu (stejně jako pro tu českou) nabízí naše centrum prvotřídní péči za přijatelné ceny.

V OB CARE plníme do puntíku německé standardy kvality ISO 9001 společností TÜF SÜD.

V OB CARE plníme do puntíku německé standardy kvality ISO 9001 společností TÜF SÜD.

A jak to u nás vypadá?

Seznamte se s naším týmem chirurgů a specialistů

MUDr. Martin Skála
plastický chirurg

MUDr. Martin Skála - plastický chirurg

MUDr. Skála je specialista na to, jak udělat pacientky a pacienty spokojené sami se sebou. Od plastiky prsou, přes liposukce, až po operaci víček je vám doktor Skála připraven plnit sny.

Tým OB CARE by nebyl úplný bez anestezioložky, internistky, specialistů na bariatrické zákroky, vrchních sester na ambulanci, lůžkovém oddělení i na sálech, a dokonce také customer manažerky, která se s největší pečlivostí stará o to, abyste se tu cítili více než dobře. Seznamte se proto i s těmito dalšími odborníky: