Upravit stránku

V centru OB CARE nabízíme širokou škálu zákroků z oblasti plastické chirurgie a estetické medicíny. Najdete nás v klidné části Prahy, v moderních prostorách OB kliniky pro léčbu obezity a metabolických onemocnění. Naše centrum je tak součástí špičkového lékařského zařízení s nadstandardním vybavením. U nás možná nenajdete originální obrazy a luxusní sochy v čekárnách. Za to se ale můžete spolehnout na výborné zázemí, prvotřídní techniku a jistotu naprostého bezpečí. Pečovat o vás budou lékařské špičky z různých oborů 24 hodin denně

Projděte se po chodbách centra OB CARE
a nahlédněte do všech jeho koutů

Díky tomu, že jsme součástí OB kliniky, jsme připraveni na jakýkoliv náročný zákrok i nenadálé situace. Chirurgická operace je přeci jenom zásah do organismu. Každý člověk je jiný, jinak reaguje na anestetika a mohou nastat nepředvídatelné komplikace. Díky špičkovému zázemí a lékařskému vybavení jsme však na všechno připraveni. Klinika disponuje dvěma operačními sály, jednotkou intenzivní péče a moderním lůžkovým zařízením. Pracuje tu na 50 špičkových lékařských odborníků. A dohromady uděláme maximum, abyste u nás měli pohodlí, a abychom splnili vaše sny o zdraví a kráse.

 

Lékaři nechodí do OB CARE pouze v rámci svého operačního plánu. Plastičtí chirurgové, anesteziolog, internista a další specialisté jsou tu pro vás každou hodinu, každý den. Při jakémkoliv zákroku i po něm vás čeká výjimečná péče, jaká není leckdy běžná ani za hranicemi naší republiky. Soudíme tak podle desítek a stovek zahraničních klientů a pacientů, kteří k nám přijíždějí mnohdy z velké dálky. Nutno podotknout, že české zdravotnictví patří k evropské špičce a pro zahraniční klientelu (stejně jako pro tu českou) nabízí naše centrum prvotřídní péči za přijatelné ceny.

V OB CARE plníme do puntíku německé standardy kvality ISO 9001 společností TÜF SÜD.

V OB CARE plníme do puntíku německé standardy kvality ISO 9001 společností TÜF SÜD.

A jak to u nás vypadá?

Seznamte se naším týmem plastických chirurgů

MUDr. Martin Skála
plastický chirurg

MUDr. Martin Skála - plastický chirurg

MUDr. Skála je specialista na to, jak udělat pacientky a pacienty spokojené sami se sebou. Od plastiky prsou, přes liposukce, až po operaci víček je vám doktor Skála připraven plnit sny.

MUDr. Lucie Zárubová
plastický chirurg

MUDr. Lucie Zárubová - plastický chirurg

Doktorka Zárubová se zaměřuje na onkoplastickou operativu prsů. A jak sama říká, “mou snahou je vést pacientky s karcinomem od začátku až do rekonstrukční fáze.” U této specialistky však můžete podstoupit i klasické zvětšení prsou či modelaci.

Tým OB CARE by nebyl úplný bez anestezioložky, internistky, specialistů na bariatrické zákroky, vrchních sester na ambulanci, lůžkovém oddělení i na sálech, a dokonce také customer manažerky, která se s největší pečlivostí stará o to, abyste se tu cítili více než dobře. Seznamte se proto i s těmito dalšími odborníky: