Upravit stránku

Plastická operace břicha neboli abdominoplastika vám může převrátit život naruby. V dobrém samozřejmě. Je totiž přesně tím typem zákroku, který vám navrátí dobrý pocit ze sebe sama a naučí vás mít ráda svoje tělo. Pokud o abdominoplastice uvažujete, pak máte nyní nejlepší příležitost.

Připravili jsme pro vás balíčky malé a velké abdominoplastiky za výjimečně nízkou cenu (není zahrnuto sešití břišních svalů). Stačí se objednat na konzultaci v lednu, únoru a březnu. Pro velký zájem je akce prodloužena! Zákrok pak podstoupíte v první polovině roku 2017 (do konce června 2017).

Balíček malá abdominoplastika – 27 000 Kč
Balíček velká abdominoplastika – 37 000 Kč

Cena je konečná. Kompletní balíček zahrnuje:

  • konzultaci s plastickým chirurgem
  • předoperační vyšetření
  • celkovou anestézii
  • samotný zákrok
  • medikaci
  • elastický pás
  • hospitalizaci 2 noci na naší klinice

Odměňte se po redukci váhy nebo těhotenství

Abdominoplastika je zákrokem, který často následuje po těhotenství nebo radikálním hubnutí. Pokud jste i vy dokázali zhubnout (ať už sami nebo s pomocí našich kolegů z OB Kliniky), dotáhněte svou proměnu až do samého konce. V rámci plastické operace odstraňujeme přebytečnou kůži v oblasti břicha, a to i s podkožím a tukem. Zpevňujeme také břišní svaly.

  • Při malé abdominoplastice odstraňujeme jen kůži pod pupíkem.
  • Při velké abdominoplastice odstraňujeme kůži v celé oblasti břicha.

Zveme vás na konzultaci

Abdominoplastika probíhá v celkové anestezii a výsledek je trvalý. S tím, jaká varianta plastiky břicha je pro vás nejvhodnější, vám rádi poradí naši specialisté. Osobní konzultace je v rámci akční nabídky ZDARMA.

Využijte akční nabídky. Rádi vám poradíme vhodnou variantu abdominoplastiky a vysvětlíme veškeré podrobnosti.

Přečtěte si 3 příběhy pacientů, kteří podstoupili plastiku břicha


Nízké ceny mají svůj důvod. Na plastiku břicha jsme specialisté!

V Praze stojí tento zákrok běžně okolo 45 000 Kč (dle přehledu cen z portálu plasticka-chirurgie.info k 12.12.2015), přičemž cena často není konečná a musíte k ní připočíst anestezii, hospitalizaci nebo nákup kompresního prádla.

V OB CARE však disponujeme zázemím velké kliniky, kde se specializujeme nejen na plastické operace břicha. Máme zkušený tým, výborné prostředí kliniky a prvotřídní techniku. Tento zákrok vám proto můžeme nabídnout levněji než řada pražských klinik. Naše cena balíčků velké a malé abdominoplastiky je konečná (pouze sešití břišních svalů je za příplatek).

Proč plastika břicha v OB CARE?

Centrum plastické chirurgie OB CARE najdete v prostorách OB Kliniky – špičkového zařízení, kde léčí obezitu a metabolická onemocnění. Spolu s tamními špičkami v oboru provázíme pacienty kompletním zeštíhlujícím programem. Na OB Klinice vám pomohou léčit nadváhu a my v OB CARE pak odstraníme uvolněnou kůži po úbytku váhy. To zajistíme právě díky abdominoplastice.

Objednejte se na konzultaci v lednu nebo únoru 2017 a využijte výjimečně nízké ceny zákroku